خاطرات دوران سربازی

...!

  

در نگاه اول شاید هیچ مشکلی در این آرم مشاهده نکنید ولی با کمی دقت میبینید که گرافیست های صهیونیست با دقت و ظرافت بیش از اندازه در طراحی آن اسلام ستیزی خود را به وضوح نشان داده اند ، شما با واژگون کردن آرم کوکاکولا ویا نگاه کردن آرم آن در آینه کلمات عربی  لامحمد لا مکه

را خواهید دید .

صهیونیست ها بزرگترین سهامداران شرکت های نوشابه سازی در جهان اند . . .

مثل : کوکا کولا ، پپسی کولا ، فانتا و سون آپ و . . .


لطفا از این به بعد توجه بیشتری داشته باشید: 

در بسیاری از ایالت های آمریکا ، مامورین پلیس راه 2 گالن کوکاکولا در صندوق عقب ماشینشان

دارند تا در صورت بروز تصادف رانندگی ، خون را با کمک آن از جاده پاک کنند .


اگر تکه ای از گوشت گاو را در یک ظرف محتوی کوکاکولا قرار دهید ، پس از 2 روز ناپدید میشود.


برای تمیز کردن چینی های بهداشتی ، یک قوطی کوکاکولا را داخل کاسه توالت بریزید و یک ساعت صبر کنید ، سپس با آب پر فشار بشویید . اسید سیتریک موجود در کوکاکولا لکه هارا خیلی قشنگ از سطوح چینی می زداید.


برای برطرف کردن لکه های زنگ از سپر آب کرم کاری شده اتومبیل ، سپر را با یک تکه کاغذ (فویل) آلومینیوم مچاله شده آغشته به کوکاکولا بسائید و شاهد نتیجه مطلوب باشید.


برای تمیز کردن فساد قطب های باتری اتومبیل ، یک قوطی کوکاکولا را روی قطبها بریزید تا با غلیان کردن ، آن را تمیز کند.


برای شل کردن پیچ و مهره های زنگ زده ، تکه ای پارچه که لحظاتی قبل در کوکاکولا خیس شده ، را برای چند دقیقه بر روی پیچ و مهره قرار دهید.


برای پختن گوشت ران آبدار ، یک قوطی کوکاکولا را داخل ماهی تابه خالی کنید . گوشت را لای کاغذ آلومینیوم بپیچید و داخل ماهی تابه بپزید . سی دقیقه قبل از اتمام پخت ، کاغذ آلومینیو را باز کنید ، و آب گوشت را با کوکاکولای داخل ماهی تابه مخلوط کنید تا سس قهوه ای رنگ عالی ای به دست آید .


برای پاک کردن چربی از لباس ها ، یک قوطی کوکاکولا را داخل ماشین لباسشویی پر از لباس های چرب خالی کنید ، پودر لباسشویی اضافه کنید و ماشین را روی دور عادی روشن کنید . کوکاکولا به تمیز شدن لکه های چربی کمک شایانی می کند .


کوکا کولا هم چنین بخار آب را از روی شیشه جلوی اتو مبیل تمیز می کند . (در مناطق سرد و مرطوب مثل غربمیانه در شمال ایالات متحده آمریکا ، گاهی اوقات شیشه جلوی اتومبیل از بیرون بخار میکند که با برف پاک کن پاک نمی شود. )


ماده موثر کوکاکولا اسید فسفریک با میزان اسیدی بودنش برابر 2.8 است.

اسید فسفریک ، ناخن را حدودا در مدت 4 روز حل میکند . همچنین کلسیم را از استخوانها می زداید و عامل اصلی افزایش روز افزون پوکی استخوان است .


برای حمل محلول کوکاکولا (محلول غلیظ شده ) ، کامیون های حامل باید از علامت های ویژه   موادخطرناک   که برای حمل مواد به شدت خورنده در نظر گرفته شده است استفاده کنند .


توزیع کنندگان اصلی کوکاکولا بیش از 20 سال است که از کوکاکولا برای تمیز کردن موتور کامیون های خود استفاده می کنند . . . . . .


با اینکه نباید خاصیت های فراوان و صنعتی کوکاکولا رو نادیده گرفت با توصیفاتی که ازش شده می توان به این حقیقت پی برد که شاید اصلا برای نوشیدن تولید نشده !!

نوشته شده در سه‌شنبه 10 آبان 1390ساعت 13:48 توسط رامین نظرات (1)


Design By : Pichak